gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Apie kvartalą

Baltijos parkas tai pirmasis tokio tipo individualių namų kvartalas Šventojoje, šiuolaikiškiems ir privatumą vertinantiems žmonėms. Kvartalas vystomas vos už 950 m nuo Šventosios miesto centro ir tik 700 m nutolęs nuo jūros paplūdimių. Baltijos Parkas tai ne tik namų kvartalas, bet modernia prabanga ir ramybe pasižyminti mini gyvenvietė - puiki vieta tiems, kurie vertina subtilumą, individualumą ir išskirtinumą.

Naujai vystomas kvartalas yra geografiškai labai patogioje Šventosios miesto vietoje, kuri yra rami, tačiau nenutolusi nuo miesto centro ar jūros. Visai šalia Baltijos Parko yra mokymo centrai – Palangos Šventosios pagrindinė mokykla, Palangos lopšelis-darželis „Sigutė“, bei parduotuvės - Iki, Rimi, Aibė ir  naujai statomas Maxima prekybos centras. Iki nuostabaus Ošupio dviračių tako, vedančio į Palanga vos 500 m.

Visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su dinamiškais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Baltijos Parkas - naujai besikurianti gyvenvietė, kur viskas nauja, modernu ir šiuolaikiška.

Gyvenkite Baltijos parke jau šiandien!

Inžineriniai tinklai ir komunikacijos

Vienas didžiausių Baltijos Parko privalumų yra pilnai išvystytos kvartalo komunikacijos.  Taip pat puikiai išvystita infrastruktūra bei saugi aplinka Jums ir Jūsų turtui. Naujakūriai jau nuo pirmos dienos galės mėgautis komfortiškais namais ir sutvarkyta aplinka.

gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Dujos

gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Elektra

gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Vanduo

gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Nuotekos

gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Apšvietimas

gyvenamuju namu kvartalas pajuryje sventojoje

Trinkelėmis iškloti kvartalo keliai

Techninė informacija apie sklypus

Žemės sklypą sudaro 2,8 ha, kuris yra suskirstytas į 28 teritorijas. Kiekvienam individualiam namui priskiriamas 5-7 a. žemės sklypas. Žemės paskirtis - rekreacinė, žemės naudojimo tvarka yra valstybinės žemės nuoma. Namo pirkėjui bus perduodama valstybinės žemės nuomos teisė numatytai teritorijai, sudarant tiesioginę valstybinės žemės nuomos sutartį su nacionaline žemės tarnyba. Žemės nuomos sutartis galioja iki 2099 metų. Valstybinėje žemėje įgytas nekilnojamas turtas leidžia inicijuoti žemės išsipirkimą iš valstybės arba prasitęsti nuomos sutartį jai pasibaigus.

Kvartalo vystymas ir kainos

Kvartalo vystymas numatomas 5 etapais, vystant atskiras teritorijas po 5-7 namus. Vystymo etapai suskirtstyti taip, kad būtų įgyvendintas kuo didesnis etapo užbaigtumas prieš pradedant sekantį. Taip siekiama kuo skubiau įgyvendinti statybos proceso užbaigimą ir užtikrinti Jums komfortišką gyvenimą nuo pat pirmosios dienos. Pilnas namo perdavimas nuo sutarties pasirašymo dienos iki rakto perdavimo savininkui užtruks tik 6-10 mėn., priklausomai nuo pasirinkto užbaigtumo laipsnio bei gamtinių sąlygų.

Kvartalo etapai

Šiuo metu pardavimui siūlomi namai NR. 1-6, plane pašymėti žaliu fonu. Kitiems namams priimamos rezervacijos. Namų su daline apdaila ir priskirtu sklypu kainos:

Sklypas 1: 6,7 a. – 183 500 EUR 

Sklypas 2: 7,2 a. – 186 000 EUR 

Sklypas 3: 5,5 a. – 177 500 EUR 

Sklypas 4: 5,75 a. – 178 750 EUR 

Sklypas 5: 5,2 a. – 176 000 EUR 

Sklypas 6: 5,75 a. – 178 750 EUR

Papildomai galima rinktis:

Pirkimo procesas

Pirkimo procesas yra labai paprastas. Jums reikia:

  • Išsirinkti patinkantį sklypą;
  • Pasirinkti užbaigtumo laipsnį (galima rinktis iš dalinės arba pilnos apdailos);
  • Pasirašyti statybos rangos sutartį;
  • Pagal sutartyje nurodytus punktus atlikti dalinius mokėjimus;
  • Grožėtis kaip kyla Jūsų namas;
  • Po 6-12 mėn. apsigyventi savo namuose, galutinai susitvarkyti nuosavybės dokumentus ir sumokėti likusią sumą.

Susisiekite su mumis

(Please describe your enquiry in as much details as possible)